Özgeçmiş

1969 yılında Londra’da doğdum. Çocukluğum İzmir, üniversite hayatım Ankara’da geçti. 1993 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldum.

Profesyonel hayatımın büyük bölümü otomotiv, bir dönemi de ziraat sektörlerinde gelişti. 20 yılı aşan yurt içi ve yurt dışı kurumsal tecrübenin ardından hayatımı fikirsel üretimle kazanma yolunu seçtim. 2012 yılından bu yana birey ve kurumlar için danışmanlık, koçluk ve proje yöneticiliği yapıyor, müşterilerime kişisel ve kurumsal fayda yaratmak için çalışıyorum.

Bu bağlamda 2012 yılından bu yana otomotiv sektöründe (alfabetik sıra ile): BMW, Borusan Premium Kiralama, Doğan Trend Otomotiv, E-Garaj, Ford Otosan, Jaguar Land Rover grubu, Mahindra, OSD (Otomotiv Sanayi Derneği), Volvo, VW (Doğuş Grubu) diğer sektörlerden: Barem, Castrol, Bimaş Bisiklet, BBVA, Ekomak (Atlas Copco) markaları için farklı ölçek ve içerikte projeler üretip hayata geçirdim.

2015 – 2017 yılları arasında KPD (Koçluk Platformu Derneği) yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüttüm. 2016 – 2019 yılları arasında FIA (Federation International Automobile) Elektrikli Araçlar Şampiyonaları komitesi Türkiye delegesi olarak görev yaptım. 2018 yılı sonundan bu yana Adalet Bakanlığı bünyesinde otomotiv ve bu sektöre özel ticaret hukuku konsunda bilirkişi olarak görev yapıyorum.

Detaylı özgeçmişim için lütfen tıklayın.

--- Yalçın Arsan'ın şahsi web sitesi, tüm hakları saklıdır © 2002 - 2024 --- Kurumsal web sitesi Arsan Danışmanlık